FA-20H 16.0000MF10Z-AJ3
Numer produktu DigiKey
SER3913TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER3913CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER3913DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 16.0000MF10Z-AJ3
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
16 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-20H 16.0000MF10Z-AJ3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)