FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Numer produktu DigiKey
SER4113TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER4113CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER4113DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-20H 12.0000MD30Z-K3
Opis
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±30ppm Kryształy 10pF 150 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
FA-20H 12.0000MD30Z-K3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
150 Ohms
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2,5x2)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,098" x 0,079" (2,50mm x 2,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)