FA-128 40.0000MF10Z-K0
Numer produktu DigiKey
114-FA-12840.0000MF10Z-K0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FA-12840.0000MF10Z-K0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA-12840.0000MF10Z-K0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 40.0000MF10Z-K0
Opis
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Prod.
Tryb roboczy
Podstawowy
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Typ
Kryształ MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
40 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Bazowy numer produktu
Pojemność obciążenia
10pF