FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Numer produktu DigiKey
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA-12832.0000MF10Z-AJ0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0
Opis
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
32 MHz ±10ppm Kryształy 8pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-128 32.0000MF10Z-AJ0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
8pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
32 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)