FA-128 26.0000MF10P-W5 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
26 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-128 26.0000MF10P-W5
Numer produktu DigiKey
114-FA-12826.0000MF10P-W5TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 26.0000MF10P-W5
Opis
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 85°C
Częstotliwość
26 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)