FA-128 25.0000MF10Z-AC
Numer produktu DigiKey
FA-12825.0000MF10Z-AC-ND
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 25.0000MF10Z-AC
Opis
CRYSTAL 25.0000MHZ 9PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
25 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-128 25.0000MF10Z-AC Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
25 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)