FA-128 24.5760MF10Z-K0
Numer produktu DigiKey
FA-12824.5760MF10Z-K0-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 24.5760MF10Z-K0
Opis
CRYSTAL 24.5760MHZ 10PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24.576 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-128 24.5760MF10Z-K0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24.576 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)