FA-128 24.0000MF10Z-W3
Numer produktu DigiKey
SER3678TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SER3678CT-ND - Taśma cięta (CT)
SER3678DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 24.0000MF10Z-W3
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 80 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
FA-128 24.0000MF10Z-W3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)