FA-128 16.0000MF10Z-AC3 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Raltron Electronics
W magazynie: 4 359
Arkusz danych
16 MHz ±10ppm Kryształy 9pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
FA-128 16.0000MF10Z-AC3
Numer produktu DigiKey
FA-12816.0000MF10Z-AC3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
FA-128 16.0000MF10Z-AC3
Opis
CRYSTAL 16.0000MHZ 9PF SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-128 16.0000MF10Z-AC3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
9pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
16 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,020" (0,50mm)