FA-118T 24.0000MF10Z-W0
Numer produktu DigiKey
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0CT-ND - Taśma cięta (CT)
114-FA-118T24.0000MF10Z-W0DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FA-118T 24.0000MF10Z-W0
Opis
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24 MHz ±10ppm Kryształy 12pF 200 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
FA-118T 24.0000MF10Z-W0 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
12pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 75°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
24 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,047" (1,60mm x 1,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,014" (0,35mm)