EG-2121CA 105.0000M-LHPAB jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
EPSON
W magazynie: 0
Arkusz danych
105 MHz SO (SAW) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EG-2121CA 105.0000M-LHPAB
Numer produktu DigiKey
EG-2121CA105.0000M-LHPAB-ND
Producent
Numer produktu producenta
EG-2121CA 105.0000M-LHPAB
Opis
XTAL OSC SO 105.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA