EG-2121CA 100.0000M-DHPAL0 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
100 MHz SO (SAW) LVPECL Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
EG-2121CA 100.0000M-DHPAL0
Numer produktu DigiKey
114-EG-2121CA100.0000M-DHPAL0TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
EG-2121CA 100.0000M-DHPAL0
Opis
XTAL OSC SO 100.00MHZ LVPECL SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Prąd - zasilania (maks.)
80mA
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,055" (1,40mm)
Wyjście
LVPECL
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
20mA