EG-2102CB 156.2500M-LGPNL3 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | 114-EG-2102CB156.2500M-LGPNL3TR-ND - Taśma i szpula (TR) |
Producent | |
Numer produktu producenta | EG-2102CB 156.2500M-LGPNL3 |
Opis | XTAL OSC SO 156.250000MHZ SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 20 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 156.25 MHz SO (SAW) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±50ppm |
Seria | Temperatura robocza 0°C - 70°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) | Prąd - zasilania (maks.) 30mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (5x3,2) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,061" (1,55mm) |
Wyjście LVDS | Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.) 15mA |