RCM70CGI-471
Numer produktu DigiKey
495-RCM70CGI-471TR-ND - Taśma i szpula (TR)
495-RCM70CGI-471CT-ND - Taśma cięta (CT)
495-RCM70CGI-471DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RCM70CGI-471
Opis
CMC 470UH 700MA 2LN SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 700mA DCR 170mOhm (typ.)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RCM70CGI-471 Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
700mA
Producent
TDK
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
170mOhm (typ.)
Seria
Napięcie znamionowe - prąd stały
80V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ filtra
Linia sygnału
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,236" (7,10mm x 6,00mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,205" (5,20mm)
Indukcyjność przy częstotliwości
470 µH @ 100 kHz