SRF1306-600Y
Numer produktu DigiKey
118-SRF1306-600YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
118-SRF1306-600YCT-ND - Taśma cięta (CT)
118-SRF1306-600YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SRF1306-600Y
Opis
CMC 60UH 2A 2LN 600 OHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
60 µH @ 100 kHz 2 Dławik sygnałów wspólnych linii Montaż powierzchniowy 600 Ohms @ 5 MHz 2A DCR 65mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SRF1306-600Y Modele
Kategoria
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
65mOhm
Producent
Bourns Inc.
Napięcie znamionowe - prąd stały
50V
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,413" x 0,374" (10,50mm x 9,50mm) (dł. x szer.)
Liczba linii
2
Wysokość (maks.)
0,238" (6,05mm)
Impedancja przy częstotliwości
600 Ohms @ 5 MHz
Obudowa / skrzynia
8-SMD, Gull Wing
Indukcyjność przy częstotliwości
60 µH @ 100 kHz
Bazowy numer produktu
Prąd znamionowy (maks.)
2A