B72210U2271K501
Numer produktu DigiKey
495-77204-ND
Producent
Numer produktu producenta
B72210U2271K501
Opis
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B72210U2271K501 Modele
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
55J
Opakowanie
Zbiorcze
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
220 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V