MOVHE10V275Y
Numer produktu DigiKey
283-MOVHE10V275Y-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOVHE10V275Y
Opis
VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
430 V 3.5 kA Warystor 1 Obwody Otwór przelotowy Dysk 10mm
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
473 V
Producent
Eaton - Electronics Division
Prąd - udarowy
3.5 kA
Seria
Energia
80J
Opakowanie
Torba
Pojemność przy częstotliwości
230 pF @ 1 kHz
Maksymalne napięcie zmienne
275 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Maksymalne napięcie stałe
350 V
Napięcie warystora (min.)
387 V
Obudowa / skrzynia
Dysk 10mm
Napięcie warystora (typ.)
430 V