B65881Q0150K097
Numer produktu DigiKey
495-B65881Q0150K097-ND
Producent
Numer produktu producenta
B65881Q0150K097
Opis
FERRITE CORE PQ 150NH N97 1=2PCS
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Niepowlekane N97 Rdzenie ferrytowe PQ Typ 1,382" (35,10mm) LDługość 1,024" (26,00mm) szerokość Średnica 0,685" (17,40mm) Wysokość
Modele EDA/CAD
B65881Q0150K097 Modele
Kategoria
Szczelina
Szczelina rozproszona
Współczynnik rdzenia (ΣI/A) mm⁻¹
0.47
Seria
Długość efektywna (le) mm
79.7
Opakowanie
Taca
Powierzchnia efektywna (Ae) mm²
171.0
Status części
Aktywny
Minimalny przekrój poprzeczny rdzenia (Amin) mm²
Typ rdzenia
PQ
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³
Obudowa dostawcy urządzenia
PQ 35 x 35
Materiał
N97
Wysokość
0,685" (17,40mm)
Współczynnik indukcyjności (AI)
150 nH
Długość
1,382" (35,10mm)
Tolerancja
±10%
Szerokość
1,024" (26,00mm)