B57238S0250M000
Numer produktu DigiKey
495-3061-ND
Producent
Numer produktu producenta
B57238S0250M000
Opis
ICL 25 OHM 20% 3.4A 16MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 25 Ohms ±20% 3.4 A 0,630" (16,00mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
B57238S0250M000 Modele
Tolerancja
±20%
Producent
TDK
Prąd - maks. w stanie ustalonym
3.4 A
Seria
Średnica
0,630" (16,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Status części
Aktywny
Agencja zatwierdzająca
UL
R przy 25°C
25 Ohms