SL1525004
Numer produktu DigiKey
570-SL1525004-ND
Producent
Numer produktu producenta
SL1525004
Opis
ICL 25 OHM 20% 4A 15MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Ograniczniki prądu rozruchowego 25 Ohms ±20% 4 A 0,591" (15,00mm)
Tolerancja
±20%
Producent
Vishay Ametherm
Prąd - maks. w stanie ustalonym
4 A
Seria
R przy prądzie
300 mOhms
Opakowanie
Zbiorcze
Średnica
0,591" (15,00mm)
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,307" (7,80mm)
R przy 25°C
25 Ohms