B43504A9337M000
Numer produktu DigiKey
495-6251-ND
Producent
Numer produktu producenta
B43504A9337M000
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 270mOhm przy 100Hz 3000h przy 105°C
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.5 A @ 100 Hz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
330 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
270mOhm przy 100Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C