SLP331M400E4P3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 41
Bezpośrednie
Rubycon
Rubycon
Nichicon
W magazynie: 770
Udoskonalony
Udoskonalony
Chemi-Con
W magazynie: 60
Chemi-Con
330 µF 400 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka - zatrzask 1,005Ohm przy 120Hz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SLP331M400E4P3
Numer produktu DigiKey
SLP331M400E4P3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SLP331M400E4P3
Opis
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-25°C - 105°C
Prod.
Polaryzacja
Biegunowe
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.55 A @ 120 Hz
Status części
Aktywny
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.28 A @ 20 kHz
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 1,181" (30,00mm)
Napięcie - znamionowe
400 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,850" (47,00mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,005Ohm przy 120Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C