B32642B8223J000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 1 767
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TDK
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla B32642B8223J000 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
B32642B8223J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642B8223J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642B8223J000
Opis
CAP FILM 0.022UF 5% 2KVDC RADIAL
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 500V 2000V (2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Modele EDA/CAD
B32642B8223J000 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 110°C
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,354" (18,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
500V
Zastosowania
Wysoka częstotliwość, przełączanie, wysoki impuls, DV/DT
Napięcie znamionowe - prąd stały
2000V (2kV)