B32642H8223J000
Numer produktu DigiKey
495-B32642H8223J000-ND
Producent
Numer produktu producenta
B32642H8223J000
Opis
22NF 5% 2000V MMKP BOXED
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.022 µF Kondensatory warstwowe 700V 2000V (2kV) Polipropylen (PP), metalizowany Promieniowe
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Seria
Obudowa / skrzynia
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,709" x 0,354" (18,00mm x 9,00mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,689" (17,50mm)
Pojemność
Zakończenie
Wtyki PC
Tolerancja
±5%
Rozstaw odprowadzeń
0,591" (15,00mm)
Napięcie znamionowe - prąd zmienny
700V
Zastosowania
Motoryzacja
Napięcie znamionowe - prąd stały
2000V (2kV)