C1166.41.01
Numer produktu DigiKey
W300-1000-ND
Producent
Encore Wire
Numer produktu producenta
C1166.41.01
Opis
CABLE COAXIAL RG-58 20AWG 1000'
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 20 AWG (0,52mm²) RG-58 1000,0' (304,80m) 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Encore Wire
Długość
1000,0' (304,80m)
Opakowanie
Szpula
Kolor płaszcza
Czarne
Status części
Aktywny
Zastosowanie
Sieć, sygnał RF
Typ kabla
Koncentryczny
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Grupa kablowa
RG-58
Materiał dielektryczny
Stały polietylen (PE)
Przekrój przewodu
20 AWG (0,52mm²)
Średnica dielektryka
0,116" (2,95mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Miedź, cynowana
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Pokrycie ekranu
95%
Średnica płaszcza (izolacji)
0,195" (4,95mm)