C1166.12.01
Numer produktu DigiKey
W300-100-ND
Producent
Encore Wire
Numer produktu producenta
C1166.12.01
Opis
CABLE COAXIAL RG-58 20AWG 100'
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Koncentryczny Kabel 20 AWG (0,52mm²) RG-58 100,0' (30,48m) 50 Ohms
Kategoria
Impedancja
50 Ohms
Producent
Encore Wire
Długość
100,0' (30,48m)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor płaszcza
Czarne
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Zastosowanie
Sieć, sygnał RF
Typ kabla
Koncentryczny
Materiał żyły
Miedź, niepowlekana
Grupa kablowa
RG-58
Materiał dielektryczny
Stały polietylen (PE)
Przekrój przewodu
20 AWG (0,52mm²)
Średnica dielektryka
0,116" (2,95mm)
Splot żyły
Drut
Materiał ekranu
Miedź, cynowana
Materiał płaszcza (izolacji)
Polichlorek winylu (PCW)
Pokrycie ekranu
95%
Średnica płaszcza (izolacji)
0,195" (4,95mm)