ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000
ED-HMI3010-101C-0000
Numer produktu DigiKey
4555-ED-HMI3010-101C-0000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ED-HMI3010-101C-0000
Opis
RASPBERRY PI 5 10.1" HMI, NO PI5
Szczegółowy opis
Interfejsy człowiek-maszyna (HMI) Ekran dotykowy 10,1"
Kategoria
Typ
Ekran dotykowy
Producent
EDATEC
Rozmiar - wyświetlacz
10,1"
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
5V=