ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032
ED-HMI3010-101C-0032
Numer produktu DigiKey
4555-ED-HMI3010-101C-0032-ND
Producent
Numer produktu producenta
ED-HMI3010-101C-0032
Opis
HMI TOUCHSCREEN 10.1" COLOR
Szczegółowy opis
Interfejsy człowiek-maszyna (HMI) Ekran dotykowy 10,1" Kolor
Kategoria
Typ wyświetlacza
Kolor
Producent
EDATEC
Kolor skrzynki
Czarne
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
5V=