ED-HMI3010-070C-0832
Numer produktu DigiKey
4555-ED-HMI3010-070C-0832-ND
Producent
Numer produktu producenta
ED-HMI3010-070C-0832
Opis
RASPBERRY PI 5 7" HMI W/ PI5
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Interfejsy człowiek-maszyna (HMI) Ekran dotykowy 7,0" Kolor
Kategoria
Typ wyświetlacza
Kolor
Producent
EDATEC
Kolor skrzynki
Czarne
Seria
Temperatura robocza
-25°C - 60°C
Opakowanie
Skrzynka
Napięcie - zasilania
5V=