ETXO-H33CL-100.000 | |
|---|---|
Numer produktu DigiKey | XC2134-ND |
Producent | |
Numer produktu producenta | ETXO-H33CL-100.000 |
Opis | XTAL OSC TCXO 100.0000MHZ HCMOS |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 100 MHz TCXO HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ETXO-H33CL-100.000 Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 3,3V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±2,5ppm |
Seria | Temperatura robocza -30°C - 85°C |
Opakowanie Listwa | Prąd - zasilania (maks.) 30mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (3,2x2,5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,067" (1,70mm) |
Wyjście HCMOS | Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.) 18mA |