ECXV-L35C2N-250.000
Numer produktu DigiKey
50-ECXV-L35C2N-250.000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECXV-L35C2N-250.000
Opis
XTAL OSC VCXO 250MHZ SMD
Szczegółowy opis
250 MHz VCXO LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECXV-L35C2N-250.000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Bezwzględny zakres regulacji częstotliwości (APR)
±90ppm
Opakowanie
Taca
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wyjście
LVDS
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)