ECX2-LMV-7CN-200.000-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECX2-LMV-7CN-200.000-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECX2-LMV-7CN-200.000-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECX2-LMV-7CN-200.000-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECX2-LMV-7CN-200.000-TR
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,375V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECX2-LMV-7CN-200.000-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,375V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
24mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,065" (1,65mm)