ECX2-LMV-3CN-100.000-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECX2-LMV-3CN-100.000-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECX2-LMV-3CN-100.000-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECX2-LMV-3CN-100.000-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECX2-LMV-3CN-100.000-TR
Opis
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,375V - 3,63V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECX2-LMV-3CN-100.000-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,375V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
24mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)