ECX-L37CN-200.000-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECX-L37CN-200.000-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECX-L37CN-200.000-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECX-L37CN-200.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECX-L37CN-200.000-TR
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
16mA