ECX-L33CN-125.000-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECX-L33CN-125.000-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECX-L33CN-125.000-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECX-L33CN-125.000-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECX-L33CN-125.000-TR
Opis
XTAL OSC XO 125 MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Wyjście
LVDS
Prąd - zasilania (wyłączenie) (maks.)
16mA