ECX-L27BN-148.500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Skyworks Solutions Inc.
Renesas Electronics Corporation
148.5 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECX-L27BN-148.500
Numer produktu DigiKey
ECX-L27BN-148.500-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECX-L27BN-148.500
Opis
XTAL OSC XO 148.5000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ECX-L27BN-148.500 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)