ECX-L25CM-125.000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
CTS-Frequency Controls
SiTime
SiTime
125 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECX-L25CM-125.000
Numer produktu DigiKey
ECX-L25CM-125.000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECX-L25CM-125.000
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVDS SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ECX-L25CM-125.000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Prąd - zasilania (maks.)
20mA
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (5x3,2)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)