ECX-H37CM-125.000
Numer produktu DigiKey
ECX-H37CM-125.000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECX-H37CM-125.000
Opis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ HCMOS
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
125 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECX-H37CM-125.000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±25ppm
Seria
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Opakowanie
Listwa
Prąd - zasilania (maks.)
30mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)