ECX-H35BN-30.000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
30 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 3,3V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ECX-H35BN-30.000
Numer produktu DigiKey
ECX-H35BN-30.000-ND
Producent
Numer produktu producenta
ECX-H35BN-30.000
Opis
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS SMD
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ECX-H35BN-30.000 Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
40mA
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,126" (5,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)