ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO32-S3-33-200-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO32-S3-33-200-BN-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 20MHZ 3.3V SNW
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 3,3V 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±280ppb
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
3mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)