ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-BN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO-32CSMV-260-BN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 26MHZ CLPSNW SMD
Szczegółowy opis
26 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,7V - 3,465V 4-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-32CSMV-260-BN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,465V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±1ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)