ECS-TXO-32CSMV-200-EN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO-32CSMV-200-EN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO-32CSMV-200-EN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO-32CSMV-200-EN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-32CSMV-200-EN-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 20MHZ CLPSNW SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 MHz TCXO Obcięta sinusoida Oscylator 1,7V - 3,465V 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-TXO-32CSMV-200-EN-TR Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,7V - 3,465V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
2mA
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Wyjście
Obcięta sinusoida
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)