ECS-TXO-2016MV-200-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-TXO-2016MV-200-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-TXO-2016MV-200-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-TXO-2016MV-200-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-TXO-2016MV-200-TR
Opis
XTAL OSC TCXO 20 MHZ HCMOS SMD
Szczegółowy opis
20 MHz TCXO HCMOS Oscylator 1,8V, 2,5V, 3,3V Włączenie/wyłączenie 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,8V, 2,5V, 3,3V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±2,5ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd - zasilania (maks.)
4,8mA
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (2x1,6)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)