ECS-LVDS25-2000-A | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECS-LVDS25-2000-A |
Opis | XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECS-LVDS25-2000-A Modele |
Kategoria | Napięcie - zasilania 2,5V |
Prod. | Stabilność częstotliwości ±100ppm |
Seria | Temperatura robocza 0°C - 70°C |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Prąd - zasilania (maks.) 70mA |
Status części Aktywny | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Rezonator bazowy | Obudowa / skrzynia 6-SMD, brak odprowadzenia |
Typ | Obudowa dostawcy urządzenia 6-SMD (7x5) |
Częstotliwość | Rozmiar / wymiar 0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.) |
Funkcja Włączenie/wyłączenie | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,067" (1,70mm) |