ECS-LVDS25-2000-A
Numer produktu DigiKey
XC1470TR-ND - Taśma i szpula (TR)
XC1470CT-ND - Taśma cięta (CT)
XC1470DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-LVDS25-2000-A
Opis
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
200 MHz XO (standardowe) LVDS Oscylator 2,5V Włączenie/wyłączenie 6-SMD, brak odprowadzenia
Modele EDA/CAD
ECS-LVDS25-2000-A Modele
Kategoria
Napięcie - zasilania
2,5V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±100ppm
Seria
Temperatura robocza
0°C - 70°C
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
70mA
Montaż powierzchniowy
Rezonator bazowy
Obudowa / skrzynia
6-SMD, brak odprowadzenia
Typ
Obudowa dostawcy urządzenia
6-SMD (7x5)
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Włączenie/wyłączenie
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,067" (1,70mm)