ECS-CTP-8.00-30-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-CTP-8.00-30-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-CTP-8.00-30-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-CTP-8.00-30-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-CTP-8.00-30-TR
Opis
CERAMIC RES 8.00MHZ 30PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz Ceramika Rezonatory Wbudowany kondensator 30 pF ±0,3% 30 Ohms -40°C - 85°C Montaż powierzchniowy
Kategoria
Funkcje
Wbudowany kondensator
Producent
ECS Inc.
Pojemność
30 pF
Seria
Impedancja
30 Ohms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Ceramika
Obudowa / skrzynia
3-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
8 MHz
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,118" (6,00mm x 3,00mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±0,3%
Wysokość
0,067" (1,70mm)
Tolerancja częstotliwości
±0,5%