ECS-80-20-20BM-EN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-80-20-20BM-EN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-80-20-20BM-EN-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-80-20-20BM-EN-TR
Opis
CRYSTAL 8MHZ 20PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±30ppm Kryształy 20pF 60 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Pojemność obciążenia
20pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
60 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
8 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (7x5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,276" x 0,197" (7,00mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,051" (1,30mm)