ECS-80-18-5PVX-GN-TR
Numer produktu DigiKey
50-ECS-80-18-5PVX-GN-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-80-18-5PVX-GN-DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-80-18-5PVX-GN-TR
Opis
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±30ppm Kryształy 18pF 80 Ohms HC-49/US
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-80-18-5PVX-GN-TR Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
18pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
80 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Częstotliwość
8 MHz
Rozmiar / wymiar
0,449" x 0,189" (11,40mm x 4,80mm) (dł. x szer.)
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,102" (2,60mm)
Tolerancja częstotliwości
±30ppm