ECS-80-18-33B2Q-CES-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-80-18-33B2Q-CES-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-80-18-33B2Q-CES-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-80-18-33B2Q-CES-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-80-18-33B2Q-CES-TR3
Opis
CRYSTAL 8.000 MHZ 18PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±10ppm Kryształy 18pF 500 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Digi-Reel®
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Częstotliwość
8 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±50ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
18pF