ECS-80-10-33-CKM-TR3
Numer produktu DigiKey
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3CT-ND - Taśma cięta (CT)
50-ECS-80-10-33-CKM-TR3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ECS-80-10-33-CKM-TR3
Opis
CRYSTAL 8.0000MHZ 10PF SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 MHz ±10ppm Kryształy 10pF 400 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECS-80-10-33-CKM-TR3 Modele
Kategoria
Pojemność obciążenia
10pF
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400 Ohms
Seria
Tryb roboczy
Podstawowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-20°C - 70°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Kryształ MHz
Obudowa / skrzynia
Częstotliwość
8 MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
4-SMD (3,2x2,5)
Stabilność częstotliwości
±10ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±10ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)